V obleku na mieru sa džentlmen dokáže dokonale ,,predať“

,,Lukáš s noblesou stál pred vchodovými dverami do najbližšej reštaurácie. Nablýskané pánske sako, perfektne kontúrovaná postava a usmiata mužská tvár. Tieto prednost  ma na ňom uchvátili už na prvý pohľad až natoľko, že som si ani nevšimla, že naše stretnutie nie je dohodnuté za účelom rande ale sa jedná o seriózne pracovné stretnutie.“

Hodnotí prvý spoločný meeting zákazníčka, ktorá spoločne so službami finančného poradcu, mení svoj život vo vidine krajšej finančnej budúcnosti.

,,Jednoducho som z niakého dôvodu pocítila istotu a bezpečie, aj keď moja momentálna finančná situácia pre mňa nebola na tej najlepšej úrovni.“

Práve táto situácia potvrdzuje fakt, že to ako sa cítime ovplyvňuje spôsob akým nás vníma široké okolie. Keďže vo sfére biznisu platí toto pravidlo minimálne dvojnásobne, overená taktika obsahuje pravidlo, že skutočný džentlmen si necháva oblek ušiť na mieru.

Skutočný džentlmen si necháva oblek ušiť na mieru!

Viac ako 90% informácii, získavame prostredníctvom zraku, čo znamená, že poctivý úspech nie je vôbec prípadná náhoda. Odlišný štýl obchodníkov, je jeden z prvých a zároveň kľúčových faktorov, vďaka ktorému ich obchod môže vystreliť do zlatých výšin, ako aj ihneď padnúť na svoje samotné dno.

Ak teda netúžite po tom, aby ste svoj biznis už od začiatku nešťastne pochovali, je vhodné sa oboznámiť s trikom ktorý vo vašom živote zacieli na tú najsprávnejšiu skupinu zákazníkov.

3 benefity šitia obleku na mieru

Ako spoznáte toho správneho džentlmena? Jedným z primárnych ukazovateľov je vyberané správanie. Svoju obchodnú, ako aj životnú partnerku si skutočne váži, čo aj preukazuje na svojom vlastnom správaní.

Pri neočakávanom daždi dámu galantne prikryje svojim kvalitným, pánskym sakom. Avšak ak sa pri žiadosti o zaplatenie účtu pán posnaží zdvihnúť ruku, môže sa nekvalitná košeľa aj sako nepekne prehnúť, či dokonca pretrhnúť.

Lacný oblek, z nekvalitného materiálu vás bude obmedzovať aj pri ostatných praktických činnostiach akými sú pitie, jedenie alebo, bežné jednoduché objatie. V tomto prípade je vhodné  si kúpiť kvalitný, oblek ušitý na mieru, ktorého hlavnou prednosťou je práve

Šetrnosť a praktickosť – Ušiť oblek na svadbu  sa na prvý pohľad môže javiť ako drahá investícia. Avšak pravda odhaľuje tajomstvo, že kvalitný oblek na rozdiel od  ,,lacných“ kúskov vydrží mnohonásobne dlhšie, teda až niekoľko spokojných rokov.

Kvalitná  práca – Radové obleky vyrábané vo fabrikách sa zvyčajne produkujú v obrovskom množstve. Čo znamená, že pre všetky výrobky je nastavený ten istý vzorový model. V dôsledku ktorého, je možné si vybrať z niekoľkých veľkostí ale neexistuje tu možnosť rozvoja svojej vlastnej osobnosti.

Biznis oblek šitý na mieru je z tohto hľadiska jednoducho  naozaj originálny, pretože si sami môžete zvoliť z viacerých druhov podšíviek. Čo v konečnom dôsledku znamená, že si pre seba doprajete jednoducho len to najlepšie. A vaše okolie vám tento rešpekt bude prirodzene naspäť vraciať.

Detaily –  Pri každom osobnom i obchodnom stretnutí si pravý džentlmen pamätá, že netreba podceňovať akékoľvek detaily. Jeho vyberané správanie je naozaj unikátne a svoj dokonalý vkus preukazuje aj na svojom vlastnom vzhľade.

Vie, že správnou kombináciou tvorivých kúskov  úspešne ,,predáva“ nielen seba ale aj firmu, pre ktorú pracuje. Vyšitím si vlastných iniciálov, už na prvý pohľad dáva finančnej pôde najavo, kto je v tejto sfére  reálnym biznis žralokom.

Vyzerať skvele a získať množstvo nových zákaziek, už nie je tak náročné. Stačí si zvoliť kvalitný oblek na mieru, ktorý je dostupný v mnohých prevedeniach a rozdielnych výhodných cenových ponúk.