Svadobný oblek na mieru je dokonalou ozdobou ženícha

Svadobný oblek na mieru je dokonalou ozdobou ženícha

Svadba patrí bezpoychyby medzi tie najkrajšie a najromantickejšie udalosti v živote každého zamilovaného páru. Mnohí zaľúbenci sa na tento deň pripravujú aj celé mesiace.

Svadobný deň je ako ich veľký projekt, ktorý má svojho manažéra aj výkonných pracovníkov. Ak ste aj vy šéfom vášho svadobného projektu, ste u nás na správnej adrese.

Noblesnú atmosféru tohto vzácneho dňa dopĺňajú nádherné šaty nevesty a dokonale zladený oblek ženícha.

Už dávno pritom neplatí rovnica, že drsnejšiemu pohlaviu na vzhľade nezáleží. Podobne ako dámy, aj mnohí páni si chcú naplno vychutnať tieto jedinčné chvíle a cítiť sa inak, ako vo všedný deň.

Jednou z kľúčových úloh každého manažéra svadobného projektu je preto vybrať správne oblečenie aj pre ženícha.

Svadobný oblek na mieru

Svadobný oblek by mal ženíchovi sedieť tak, aby sa v ňom cítil ako vo vlastnej koži. Mnohí páni si preto čoraz častejšie volia obleky, ktoré sú ušité na mieru. Zveriť sa do rúk profesionálom je pritom to najlepšie, čo môžu urobiť.

Svadobný oblek by mal odrážať jedinečnosť tejto dôležitej udalosti a ženích by sa v ňom mal cítiť skutočne výnimočne.

Oblekom, ktorý je ušitý na mieru, zvýrazníte nielen vaše prednosti, ale jeho veľkou výhodou je aj to, že dokážete skryť prípadné nedostatky. Dokonalý efekt dosiahnete vhodne zvoleným materiálom, ktorý by mal ladiť so šatami nevesty.

Pánsky svadobný komplet môžete doplniť vestičkou, francúzskou kravatou či vreckovkou. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú. Ženích a nevesta by mali tvoriť jeden celok.

Jedinečnosť svadobného dňa výborne podporia aj vhodne zvolené manžetové gombíky, ktoré by nemali chýbať na obleku žiadneho ženícha.

Pánske svadobné trendy

Aj svadobná móda podlieha určitým trendom. Páni to však majú v tomto prípade trošku jednoduchšie v porovnaní s ich nežnejšími polovičkami.

V ich prípade možno hvoriť o tom, že voľba klasiky pred extravaganciou je tou správnou cestou, po ktorej by mali kráčať.

Farba aj materiál by mala ladiť so šatami nevesty a pozor si treba dať aj na kombináciu doplnkov. Manžetové gobmíky určite áno, ale ak sa neviete rozhodnúť medzi trakami a opaskom, tak tu platí pravidlo, že nie obe naraz.

Nemenej dôležitou súčasťou pánskeho svadobného komletu je košeľa, ktorá by nemala mať krátky rukáv. Dlhým rukávom by ste sa nemali vyhýbať ani vtedy, ak sa svadba koná počas horúcich letných dní.

Nemenej dôležitou súčasťou celého svadobného oblaku sú u pánov aj ponožky. Tie by mali kopírovať farbu zvoleného obleku a ideálny efekt dosiahnete s takými, ktoré sú špeciálne určené na nosenie k obleku.

Dokonalý vzhľad svadobného oblečenia napokon spečatíte kvalitnými topánkami, ktoré by však mali mať elegantný tvar aj farbu.