Na každom pracovnom stretnutí ako vo svojej koži

Na každom pracovnom stretnutí ako vo svojej koži

Každý úspešný podnikateľ veľmi dobre vie, že na získaní dobrého klienta alebo solídneho investora sa podieľa množstvo rôznych faktorov.

Vždy ich zaujíma história spoločnosti, nadobudnuté skúsenosti, počet podobných klientov či predchádzajúce skúsenosti s podobným projektom. Dôležité je však aj niečo iné.

Nepodceňujte čaro vašej osobnosti

Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina úspešných podnikov čerpá z osobnej značky svojho zakladateľa. Niekedy sa preto stáva, že keď títo ľudia z akéhokoľvek dôvodu opustia podnikanie, už nikdy nezažije takú slávu, ako malo počas éry pôsobenia svojho zakladateľa.

Tajný recept na úspech má každý z nás iný a do tohto kokteilu si pridáva vlastné ingrediencie. Niečo však majú títo ľudia spoločné.

Každý z nich je autentický, unikátny a má svoj vlastný štýl. Zároveň ich spája aj fakt, že všetci sa cítia fantasticky vo svojej koži.

Oblek na mieru alebo ako vo svojej koži

Je pravda, že to, aké oblečenie nosíme, z nás nerobí lepších či horších ľudí. Keď však plánujete účasť na dôležitom rokovaní s veľkým investorom, chcete sa cítiť čo najviac sami sebou.

Odlíšiť sa od iných môžete napríklad výborne sediacim oblekom ušitým na mieru. Výhodou takého obleku je najmä skutočnosť, že dokáže zakryť prípadné nedokonalosti a vyzdvihne vaše prednosti.

Ak ste si ešte nikdy nedali ušiť žiadny odev na mieru, po oblečení takého obleku budete veľmi prekvapení fantastickým výsledkom.

Mnohí naši spokojní zákazníci svorne potvrdzujú, že v takomto obleku sa cítia ako ryby vo vode a vidieť to aj na ich sebavedomí napríklad pri náročnom rokovaní.

Zaujmite vhodne zvolenými doplnkami

Ak túžiť zažiariť pri každej príležitosti, vyskúšajte aj košele ušité na mieru. Vhodne zvolené manžetové gombíky dodajú šmrnc obleku na mieru a nemenej dôležitú úlohu môže zohrať doladenie správnej kravaty či opasku.

Obleky a košele ušité na mieru vám zaručia pohodlné nosenie a dodajú vášmu výzoru elegantný vzhľad. V saku či košeli ušitom na mieru sa budete cítiť ako vlastnej koži a nemôže sa vám stať ani to, že by ste sa ocitli na rokovaní v rovnakom odeve, ako má niekto iný.