Na mieru šitý SLIM oblek. Je to dobrá voľba?

moderný slim oblek na mieru

Klasický oblek je základom takmer každého mužského šatníka. Jeho nositeľovi však nemusí takýto univerzálne ušitý oblek vždy sadnúť. Čoraz viac mužov potrebuje a hlavne vyžaduje oblek s užším a modernejším strihom.

Ušitie slim obleku si však vyžaduje viac ako len jednoduchšiu úpravu klasického obleku. Vyžaduje si totiž jedinečný strih ktorý zodpovedá presným proporciám jeho budúceho nositeľa.

V salóne vedia vieme že slim oblek musí sedieť ako uliaty a práve preto ušitiu slim obleku predchádza dôkladné meranie a konzultácia s objednávateľom.

Na mieru ušitý slim oblek perfektne sedí nielen vaším proporciám ale vystihuje aj vašu osobnosť. Z muža v takto na mieru prispôsobenom obleku srší sebadôvera, a tá je základom úspechu.

Na druhej strane, zle prispôsobený oblek napovedá, že jeho nositeľ nedbá o svoj zovňajšok a práve preto pôsobí nedôverčivo. Vo všeobecnosti, v dnešnej dobe dbáme na prvé dojmy a oblek ktorý mužovi zjavne nesedí môže prvé dojmy úplne zničiť.

oblek na mieru
pánsky oblek na mieru

ZÍSKAJTE DOKONALÝ VZHĽAD S NA MIERU UŠITÝM SLIM OBLEKOM

Najskôr si musíte ujasniť že kúpeným oblekom s určitou konfekčnou veľkosťou nikdy nedosiahnete rovnaký efekt ako keď je oblek prispôsobený presne na mieru jeho nositeľa.

Malo obchodné siete síce ponúkajú širokú škálu oblekov s rôznymi veľkosťami a strihmi, no každý typ mužskej postavy si vyžaduje iné rozmery a práve preto tieto obleky nie vždy úplne sadnú.

Koniec koncov, oblek prispôsobený na mieru si častokrát zaobstaráte za rovnakú sumu ako ten kúpený z obchodu.

Taktiež, maloobchodné predajne často propagujú slim obleky, no či je oblek slimový závisí od vašej individuálnej postavy a nie od tvaru obleku. Niekoľko centimetrov alebo dokonca milimetrov navyše tu a tam môže úplne zmeniť vzhľad obleku, nehovoriac o pohodlí jeho nositeľa.

Jednoducho povedané, ak nie je oblek dostatočne slim, nezvýrazníte ním svoju postavu a navyše budete pôsobiť neelegantne.

A naopak, ak je oblek príliš slim, postavu síce zvýrazníte, no s ťažkosťou si zaviažete šnúrky od topánok.

moderný slim oblek na mieru
slim oblek na mieru

ROZHODUJTE SA STRATEGICKY

Získanie na mieru šitého slim obleku je strategickým ťahom zaručujúci jedinečný štýl a komfort ktorý potrebujete. Najmä ak je oblek vaším dennodenným outfitom.

Obávate sa o svoj čas?

V salóne zaberie meranie spolu s konzultáciou len niekoľko minút, čo je omnoho menej než čas ktorý by ste strávili skúšaním ušitých oblekov v obchodoch.

Váš na mieru prispôsobený slim oblek bude pripravený v priebehu dvoch až troch týždňov.

Na mieru prispôsobený slim oblek určite stojí za váš investovaný čas a peniaze. To zistíte najmä keď vám sadne ako uliaty.