K obleku na mieru patrí aj košeľa na mieru

K obleku na mieru patrí aj košeľa na mieru | obleknamieru.eu

Každý z nás má rád niečo iné a táto rozmanitosť sa nádherne odráža aj vo svete módy. Už dávno pritom neplatí, že mužom nezáleží na tom, v čom chodia oblečení. Za upraveným a dobre odetým pánom sa potajomky otočí nejedna dáma.

Ako ryba vo vode

Zároveň tu platí pravidlo, že čím komfortnejšie sa cítime v tom, čo nosíme oblečené, tým pôsobíme sebavedomejším dojmom.

Inými slovami, ak máme oblečený pohodlný odev, cítime sa v ňom ako ryby vo vode a je to na nás aj vidieť.

Ovládnite každú udalosť v košeliach na mieru

Pri výbere správneho typu košele šitej na mieru je dôležité zvážiť hneď niekoľko faktorov. Aby ste sa v nej cítili skutočne pohodlne, musí dokonale sedieť vašej postave.

Namiešajte si svoj vlastný koktejl materiálov

Nemenej dôležitým faktorom je vhodne zvolený materiál. Pre dokonalé pohodlie môžete zvoliť materiály dopĺňané bavlnou v tzv. easy care úprave pre jednoduchšie žehlenie alebo materiály s dvojitou priadzou.

Kombináciou viacerých materiálov dokážete vytvoriť rôzne kontrastné kombinácie, ktorými dosiahnete požadovanú originalitu i dokonalý komfort.

Sebavedomie a autenticita

Sebavedomie a autenticita sú základom akéhokoľvek úspechu. Ak vám nie je blízka konfekcia a hľadáte niečo orginálne, potom sú pre vás ideálnym riešením obleky a košele šité na mieru z vysoko kvalitných materiálov.

Na košelu si môžete dať vyšiť vaše iniciály alebo korporátne logo, ktoré bude dokonale reprezentovať vašu spoločnosť.