Ako vyzerá dokonalý svadobný oblek?

dokonalý svadobný oblek na mieru

Prichádza obdobie svadieb. Zatiaľ čo zapožičaný svadobný oblek môže ušetriť pár drobných, po kalkulácii a porovnaní ceny za oblek na mieru, by ste si to mali dobre premyslieť.

Tu sú 3 dôvody, prečo je múdrejšie investovať do kvalitného a na mieru ušitého obleku.

1. Je to jediná možnosť, ktorá vám bude dokonale sedieť

Táto skutočnosť by mala byť  prioritou každého chlapa, obzvlášť v deň vlastnej svadby. Krajčír totiž berie do úvahy typ vašej postavy, skutočné miery, postoj, výšku ramien či celkovú výšku.

Ak ste oblek na mieru nikdy nemali a ste spokojní s oblekmi z obchodu, verte, že po jedinej investícii do kúsku priamo na vás, sa do bežného obchodu nikdy nevrátite.

Kedy je na vyskúšanie lepší čas, než vlastný svadobný deň?

kvalitný svadobný oblek na mieru

2. Možnosť doladiť oblek podľa vlastných predstáv

Pri šití na mieru sa dá všetko. Preto budete odchádzať s jedinečným, dokonale padnúcim a oku lahodiacim oblekom, ktorý nikto iný na zemi nemá.

Ak ste napríklad poverčivý a veríte, že vám určité symboly prinášajú šťastie, môžete ich na oblek zakomponovať. Takto už oblek nebude iba oblečením, ale i hodnotnou spomienkou.

Okrem toho budete tým, ktorý upúta pozornosť, vystúpite z davu a spolu s krásnou nevestou po boku budete jediní, na koho padne zrak hostí. Presne tak, ako to na svadbe má byť.

3. Do rozpočtu sa určite zmestíte

Oblek na mieru nemusí byť tak drahý, ako si predstavujete. Veľa salónov dokáže urobiť rozpočet tak, aby vyhovoval a našiel sa kompromis medzi požadovanou kvalitou a cenou.

Jediná podstatná vec – myslite na svadobný oblek s dostatočným predstihom a dohodnite sa s dodávateľom vopred.

Cena sa odvíja napríklad od zvoleného materiálu. Môžete siahnuť po menej luxusnej látke, ktorá ale stále udrží kvalitný štandard.

Na porovnanie, za vypožičaný oblek  aj tak zaplatíte polovicu jeho výrobnej ceny a máte ho na sebe jediný deň.

Naozaj to znie ako výhodnejšia ponuka?